אודות

About-1

מי אנחנו

אנו, בחברת רוזנפלד חשמלאי בקריות, מספקים שירותי חשמלאי מוסמך בקריות ובצפון, תוך מתן דגש מיוחד על נושא המקצועיות בעבודתנו, על תקני בטיחות, נהלי עבודה ושירות אדיב במיוחד. עבודות חשמל באיכות גבוהה ועם וותק של 15 שנים, זה כאן.

עם ניסיון של 15 שנים בעבודות חשמל והמון ניסיון מקצועי, אנו מספקים שירותים 7\24 של חשמלאים מוסמכים בקריות, נגיע לפתור על בעיה שהוסמכנו לטפל בה, ונשאיר אתכם מרוצים ועם מערכות חשמל תקינות ועובדות. נכון להיום, חברתינו צברה מאות לקוחות קבועים מזה שנים, ואנו נשמח מאוד שתימנו גם אתם בין לקוחותינו שמקבלים מאיתנו שירותי חשמלאי מוסמך בקריות, בצפון ובאזורים נוספים.

חשמלאי מורשה ומוסמך בקריות ובצפון

אנו מספקים שירותי חשמלאי מוסמך ומורשה בכל אזור הקריות, תוך מתן דגש על השירות הטוב ביותר שניתן להעניק ללקוחותינו, בין אם מדובר בבעיית חשמל כזו או אחרת. השירות שלנו הוא איכותי ומקצועי, מתאים לכל כיס, ואנחנו תמיד ננסה גם להשוות הצעות מחירים, אם אכן באפשרותנו לעשות זאת.

תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר עבור קריאה לשירותי חשמלאים מוסמכים בקריות, לקבל הצעת מחיר ולהשוות אותה אל מול חברות אחרות. קיבלתם הצעה זולה יותר? אנו ננסה להשוות ככל הניתן. אנו מספקים שירות עבודות חשמל בקריות ללקוחות פרטיים, ללקוחות עסקיים ותעשייתיים.

About-2

רוזנפלד חשמלאים בקריות: מה תמצאו בסל שירותינו

בסל שירותינו אתם תמצאו התקנת נקודות חשמל בקריות וקווי חשמל, חידוש והחלפת לוחות חשמל, תיקון קצרים ולוחות חשמל בצפון ובקריות, התקנת גופי תאורה ועוד. אני תמיד לא מתכוון על טיב ואיכות טובה שאנחנו יכולים לספק, בין אם זה במקום העבודה חשמל קטן בקריות או במקום העבודה בהיקף נרחב יותר.

לדברים חשמל, תחזוקה שוטפת למערכות חשמל בבניינים בקריות, החלפת מפסקים חשמל בקריות ועוד. אנו זמינים לקריאתכם 7 \ 24, מגיעים עם כל הניסיון המקצועי הנדרש, הסמכות נדרשות והשירות הטוב ביותר באופן כללי. צרו עמנו קשר עבור הצעת מחיר לעבודות חשמל בקריות ע"י חשמלאי מוסמך ומורשה. בהצלחה!

electrician
שירות אדיב 24 שעות ביממה

אנו מבינים כי ישנם מקרים דחופים בהם עולה הצורך לקבל שירות עכשיו, ולא בעוד כמה שעות ולא מחר. חשוב לנו להיות זמינים ללקוחותינו ולתת לכם את השירות הטוב ביותר, ועל כן אנו שמחים לעשות זאת 24 שעות ביממה, באדיבות, בסבלנות ובחיוך!