חשמלאי בקריית אתא

זקוקים לשירות חשמלאי בקריית אתא?

אנו ברוזנפלד חשמלאי בקריות מהווים את אחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ. למה? בזכות המומחים הנפלאים שלנו. אנחנו מעסיקים לעבודה רק הטובים ביותר, עם רשיון והסמכה וכן ניסיון רחב בכל תחומי החשמלאות.

כל אחד מאנשי הצוות שלנו ידאג לספק לכם שירות שיעלה על הציפיות שלכם מבחינת אמינות, יעילות וביצועים.

אנו ברוזנפלד חשמלאי בקריות הינם בעלי ותק וניסיון רב בתחום עבודות החשמל. אנו מבצעים את כל סוגי עבודות החשמל לבית ולתעשייה תוך מתן שירות מקצועי ואדיב ומחירים הוגנים.

אנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה תוך שימת דגש על דיוק בזמנים, עבודה מקצועית ואמינה ויחס אישי לכל לקוח.

מומחים בכל סוגי עבודות החשמל

צוות החשמלאים המורשים והמוסמכים שלנו יכולים לסייע ולפתור כל תקלה בתחום החשמל במהירות, יעילות ומקצועיות. מגוון השירותים שלנו כולל:

השירותים שלנו:

זקוקים לשירות חשמלאי בקריית אתא? אנשי המקצוע המיומנים שלנו מספקים את המומחיות, המסירות והאמינות להשלים כל פרויקט במהירות וביעילות, בזמן ובתקציב שנקבע.

electrician

שירות חשמלאי בקריית אתא 24 שעות

האם אתה זקוקים בדחיפות לשירותי חשמלאי בקריית אתא? אנו ברוזנפלד חשמלאי בקריות החברה הטובה והאמינה ביותר המציעה שירותי חשמל בכל שעות היום והלילה. 

בעיות חשמליות יכולות להיות מסוכנות וללא תיקון מיידי הן עלולות לגרום לנזק יקר. המטרה שלנו היא להבטיח את ביטחונכם ולכן מרגע ההתקשרות אנו נשלח אליכם בזריזות חשמלאי כדי לסייע לכם לפתור את הבעיה.

למה לבחור בנו?

בשל הידע המקצועי והניסיון הרב-  במשך כל שנות שנות עבודה למדנו להכיר את כל החידושים והטכניקות בענף החשמלאות ואין בעיה או תקלה שלא לתקן.

 איכות – העובדים שלנו הם מומחים בתחום כדי לספק לכם את השירות הכי איכותי  שאפשר. 

מומחיות רבה – צוות החשמלאים שלנו הינם בין המובילים בארץ ויוכלו להמליץ לכם על הפתרון הטוב ביותר בהתבסס על ניסיונם הרב, הכישורים והבקיאות הרבה. 

המחיר הטוב ביותר מובטח – אנו מספקים מחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

מובילים בתחום- במהלך השנים, צברנו לעצמנו מוניטין של הבחירה האידיאלית עבור שירותי חשמלאות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

ציוד מתקדם- אנו מחזיקים ברשותינו את הציוד האיכותי והמתקדם ביותר על מנת להציע את השירות האיכותי והמקצועי ביותר ללקוחותינו.

 בטיחות- החשמלאים המוסמכים והמורשים שלנו אחראים לשמירה על בטיחות, אמינות ובקרת איכות של כל העבודות שאנו מבצעים.

מהירות – אנו מתגאים בהיותנו מוכנים לענות לכל מצבי החשמל בחירום בזמן הקצר ביותר האפשרי.

מוצרים איכותיים – אנו עובדים עם היצרנים המובילים ביותר בענף החשמלאות ומספקים את המוצרים הטובים והמקצועיים ביותר שיש.

ההשקעה של העובדים שלנו, הניסיון והמקצועיות שלהם מבטיחים לכם תוצאה מקצועית שתשאיר אותכם מרוצים.

 

area-1
question
איך מזהים לוח חשמל תלת פאזי?
גשו ללוח החשמל שלך ופתחו את הארון. כעת, הביטו על המפסקים שעל לוח החשמל ובחנו את המפסק הימני ביותר. אם הוא נראה כמפסק יחיד – מדובר בלוח חד פאזי, אם הוא נראה כשלושה מפסקים המחוברים אחד לשני כיחידה אחת – מדובר בלוח חשמל תלת פאזי.
question
מה זה מגן ברקים ומה תפקידו?

מכשירי חשמל אשר מחוברים למערך החשמל בבית עלולים לחוות פגיעה ונזק רב במקרה של פגיעת מכת ברק. פגיעה שכזאת גורמת ליצירת זרם חשמלי גבוה שמתפשט במוליכים החשמליים, בעיקר כשמדובר בחיווטיים חשמליים ותקשורת, ויוצרת בהם אספקת מתח גבוה בטווח זמן מאוד קצר. רוב סוגי המוצרים החשמליים והאלקטרוניים רגישים לשינויים קיצוניים באספקת המתח החשמלי, ויכולים להינזק משמעותית ואף להישרף.

תפקידו של מגן הברקים הוא להציע הגנה במקרה פגיעת ברק באמצעות תיווך בין שקע החשמל לתקע המכשיר ולווסת את הזרם החשמלי המגיע למכשיר. ניתן להתקין מגן ברקים גם בלוח החשמל עצמו, ולמעשה- בכל מכשיר הכולל מנוע חשמלי.