השירותים שלנו

רוזנפלד, חשמלאי בקריות, מספק את כל שירותי החשמל הקיימים! מחפש שירות חשמל 24 שעות ביממה? אנחנו הכתובת בשבילכם!

רוזנפלד, חשמלאי בקריות, מספק את כל
שירותי החשמל הקיימים!

מחפש שירות חשמל 24 שעות ביממה?
אנחנו הכתובת בשבילכם!

  1. רוזנפלד חשמלאי בקריות הינה חברה ותיקה המספקת עבודות חשמל בכל איזור הצפון. לקוחותינו הנאמנים יודעים כי אין תחליף מקצועי, איכותי, אדיב, וסבלני, לעבודות החשמל שאנו מספקים, ואנו שמחים בכל הזדמנות להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר בכל איזור הצפון!
Services-1

זקוקים לשירותי חשמל?

אנו ברוזנפלד חשמלאי בקריות מספקים במקצועיות ובאדיבות, את כל השירותים הבאים:

  • בדיקת הארקה
  • החלפת גופי חימום
  • תיקון קצרים
  • התקנת שקעי חשמל
  • החלפת מערכת חשמל ישנה

זקוקים לשירותי חשמל?

אנו ברוזנפלד חשמלאי בקריות מספקים במקצועיות ובאדיבות, את כל השירותים הבאים:

iconאחריות על כל עבודה

אנו עומדים מאחורי העבודות והתיקונים שחברתנו מספקת, ומתחייבים תמיד באחריות לכל עבודה. העבודה שלנו נעשית במקצועיות, ללא פשרות, ואנו מעניקים אחריות על עבודתנו בשביל השקט שלכם!

iconאמינות ברמה גבוהה

הצוות המקצועי שלנו כולל אנשי מקצוע מוסמכים אשר עובדים עם רישיון בלבד! אנו מבטיחים לבצע עבודה מקצועית, אמינה וברמה הגבוהה ביותר שיש, ללא פשרות!

iconמקצועיות וניסיון רב

חברתנו מומחים בכל סוגי עבודות החשמל, מספקת פתרונות מקצועיים ואיכותיים, המבוססים על ניסיון בביצוע כל עבודות החשמל! אצלנו תוכלו לקבל מעטפת מקצועית ואחידה, ולדעת שיש פיתרון לכל תחום החשמל, עם אפס התעסקות מצידכם!

iconבטיחות ברמה הגבוהה ביותר

תחום החשמל הוא אחד התחומים המסוכנים ביותר שיש, לכן אנו מקפידים לעבוד עם חשמלאים מורשים בלבד, ולהעניק אחריות על כל עבודה שאנו מבצעים.

אנו רואים לנגד עינינו את חשיבות נושא הביטחון בכל עבודה, בכל תיקון קטן כגדול, לוקחים אחריות אישית על כל שלב בדרך ומבטיחים שמירה על בטיחות בעבודה, ברמה הגבוהה ביותר, תמיד!

electrician

שירות אדיב 24 שעות ביממה

אנו מבינים כי ישנם מקרים דחופים בהם עולה הצורך לקבל שירות עכשיו, ולא בעוד כמה שעות ולא מחר. חשוב לנו להיות זמינים ללקוחותינו ולתת לכם את השירות הטוב ביותר, ועל כן אנו שמחים לעשות זאת 24 שעות ביממה, באדיבות, בסבלנות ובחיוך!